GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Potpurriurna 16427209

nr 1642 7209

Potpurriurna

Rörstrand. Höjd: 40 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2024
kl 20:55:01

Rörstrand